Aktualności

2 lipca 2018

Biuletyn partnerstwa publiczno-prywatnego nr 5

Zachęcamy do zapoznania się z kolejnym numerem kwartalnika Biuletyn partnerstwa publiczno-prywatnego wydawanego w ramach projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce”.

Tym razem Biuletyn poświęcony jest analizom przedrealizacyjnym.

Na łamach publikacji swoimi doświadczeniami związanymi z przeprowadzaniem takich analiz dzielą się przedstawiciele samorządów. W Biuletynie zamieszczony został m.in. ciekawy tekst dotyczący roli analiz przedrealizacyjnych nie tylko na rynku polskim, ale i międzynarodowym. Szczegółowo przybliżono również znaczenie testu rynku.

Z Biuletynu można dowiedzieć się, czego będą mogły oczekiwać podmioty publiczne od przygotowywanych na zlecenie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju praktycznych wytycznych dotyczących projektów PPP – w szczególności na etapie ich przygotowywania.

Aby pokazać, jakie działania odbywają się w ramach projektu Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce, zamieszczone zostały informacje dotyczące zrealizowanych szkoleń profilowanych, opublikowano też relacje z wizyt studyjnych oraz z seminarium tematycznego.

Biuletyn zamyka Encyklopedia, która w bieżącym wydaniu opisuje wkład własny w PPP.

Publikację ubarwiają zdjęcia prezentujące inwestycje, spotkania, prelekcje, itp.

Życzmy owocnej lektury!


Załączniki