Aktualności

6 lutego 2019

Wszystko o PPP. Bezpłatne szkolenie w Lublinie

fotolia.pl

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz konsorcjum Związku Miast Polskich i Związku Powiatów Polskich zapraszają do udziału w szkoleniu realizowanym w ramach projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Szkolenie odbędzie się 6 marca 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Lublinie, ul. Spokojna 9, 20-074 Lublin.

Celem szkolenia jest przybliżenie tematyki i procedur partnerstwa publiczno-prywatnego osobom, które nie mają w tym zakresie doświadczenia.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy osoby zainteresowane wdrażaniem inwestycji w formule PPP, zatrudnione w JST czy jednostkach podległych, w tym w szczególności decydentów i urzędników zajmujących się inwestycjami, pozyskiwaniem środków unijnych, zamówieniami publicznymi, obsługą
prawną.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie: http://www.zpp.pl/szkolenia

Na zgłoszenia czekamy do 1 marca.

Podczas szkolenia zostaną przekazane uczestnikom zasady realizacji przedsięwzięć w formule PPP.

Program obejmuje m.in.: szczegółowe omówienie istoty PPP, źródła prawa i przykłady inwestycji z polskiego rynku PPP.

Szkolenie jest bezpłatne. Uczestnicy pokrywają jedynie koszt dojazdu na miejsce szkolenia, pozostałe koszty finansowane są ze środków projektu.


Załączniki