Aktualności

13 lutego 2019

PPP – od A do Z. Bezpłatne szkolenie w Busku-Zdroju

fotolia.pl

Zasady budowania partnerstwa publiczno-prywatnego, procedura wyboru partnera prywatnego, finansowanie przedsięwzięć – to tylko część tematów, które zostaną omówione 4 marca br. podczas spotkania w Starostwie Powiatowym w Busku-Zdroju.

Celem wydarzenia jest przybliżenie tematyki i procedur partnerstwa publiczno-prywatnego osobom, które nie mają w tym zakresie doświadczenia a rozważają realizację inwestycji w formule PPP.

Jest ono przeznaczone dla osób zatrudnionych w JST czy jednostkach podległych, w tym w szczególności dla decydentów i urzędników zajmujących się inwestycjami, pozyskiwaniem środków unijnych, zamówieniami publicznymi, obsługą prawną

Do udziału zapraszają: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz konsorcjum Związku Miast Polskich i Związku Powiatów Polskich.

Spotkanie jest realizowane w ramach projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie www.zpp.pl/szkolenia

Czas na zgłoszenia to 1 marca br.

Spotkanie jest bezpłatne. Uczestnicy pokrywają jedynie koszty dojazdu, pozostałe opłaty finansowane są ze środków projektu.

W załączeniu program spotkania.

Zachęcamy do udziału! Szkolenie obali mity o PPP.


Załączniki