Wydarzenia

5 listopada 2019

Kodeks Postępowania Administracyjnego – aktualne problemy. Bezpłatne szkolenie dla pracowników JST w Nowym Mieście Lubawskim

fotolia.pl

W działaniach pracowników jednostek samorządu terytorialnego niezwykle istotna jest dobra znajomość najbardziej aktualnych i ważkich problemów postępowania administracyjnego. Mając to na uwadze, Związek Powiatów Polskich wraz ze Starostwem Powiatowym w Nowym Mieście Lubawskim zapraszają na bezpłatne szkolenia dedykowane właśnie pracownikom JST.

Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję dowiedzieć się od eksperta ZPP jakie są najistotniejsze zmiany i nowości w procedurze administracyjnej, a także w jaki sposób w praktyce zastosować przepisu Kodeksu Postępowania Administracyjnego.

Warsztaty odbędą się 21 listopada 2019 roku w Nowym Mieście Lubawskim – w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Rynek 1 (wejście przez Starostwo Powiatowe – ul. Rynek 1).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a udział w nim mogą wziąć jedynie przedstawiciele powiatów i miast na prawach powiatu, które są członkami Związku Powiatów Polskich.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane muszą wcześniej wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://zpp.pl/szkolenia

Zgłoszenia można przesyłać do 18 listopada.

O kolejnych terminach i miejscach szkoleń poinformujemy wkrótce.


Załączniki