Aktualności

21 stycznia 2020

Konferencja inaugurująca projekt grantowy LOWE2 dla szkół - Kraków, 29 stycznia 2020 r.

fotolia.pl

Fundacja Małopolska Izba Samorządowa we współpracy z Powiatem Gorlickim, Miastem Rawa Mazowiecka i Gminą Wielka Wieś serdecznie zaprasza organy prowadzące szkoły i placówki edukacyjne do udziału  w konferencji inaugurującej projekt „Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji na rzecz aktywizacji osób dorosłych – LOWE 2”.  Projekt  realizowany jest w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój na podstawie umowy zawartej z Ministerstwem Edukacji Narodowej i dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Konferencja odbędzie się w dniu 29 stycznia 2020 r. w Krakowie, na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ulicy Łojasiewicza 4 (Kampus UJ) w godzinach 11:00-16:00.

Konferencja jest doskonałą okazją do poznania warunków udziału  w 2 edycji konkursu  grantowego LOWE i pozyskania grantu w wysokości do 250 tys. zł dla szkoły na uruchomienie i prowadzenie LOWE.

Ramowy program konferencji, jak również skrótowy opis projektu LOWE2 i zasad ubiegania się o grant w otwartym konkursie grantowym dla organów prowadzących szkoły na utworzenie i prowadzenie LOWE, zamieszczamy w załączeniu.

Informacje nt. projektu LOWE 2 i konkursu  grantowego znajdują się na stronie strony internetowej projektu www.lowe.edu.pl

Formularz zgłoszeniowy na konferencję jest dostępny na stronie internetowej projektu pod linkiem:  
https://lowe.edu.pl/formularz-zgloszenia/

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny.


Załączniki