Aktualności

6 lutego 2020

Związek Powiatów Polskich i Wydawnictwo C.H.Beck podpisały list intencyjny o współpracy

27 stycznia 2020 roku w Warszawie Związek Powiatów Polskich i Wydawnictwo C.H.Beck oficjalnie zadeklarowały chęć współpracy. Dyrektor Zarządzający Wydawnictwa – Wojciech Bierwiczonek oraz Prezes ZPP Andrzej Płonka podpisali list intencyjny.

Wzajemna współpraca ma na celu działania, które przyczynią się do popularyzowania wiedzy na temat problemów i funkcjonowania powiatów. W zakres powyższych działań będą wchodziły m.in. działania edukacyjne, rozwijanie przydatnych systemów i narzędzi, dostarczanie rozwiązań i wiedzy.

Zarówno Związek Powiatów Polskich jak i Wydawnictwo C.H.Beck zadeklarowały, że cele określone w liście intencyjnym będą osiągane przez realizację wspólnych działań w formie rozmaitych inicjatyw i projektów skierowanych do powiatów.

W ramach współpracy założone też zostało prowadzenie działań edukacyjnych, konferencyjnych i szkoleniowych. Podpisanie powyższej współpracy to doskonała szansa na wymianę wiedzy i doświadczeń.

Wydawnictwo C.H.Beck istnieje na polskim rynku od 1993 roku wydając publikacje z zakresu prawa, podatków, ekonomii oraz literatury akademickiej, aplikacyjnej i obcojęzycznej. C.H.Beck jest jednym z najstarszych i największych europejskich wydawnictw – założonym w 1763 roku w Monachium przez Carla Gottloba Becka.