Aktualności

17 czerwca 2020

"Doręczenia elektroniczne" - szkolenia online - 26 i 29 czerwca br.

Związek Powiatów Polskich zaprasza na bezpłatne szkolenie online dedykowane pracownikom jednostek samorządu terytorialnego zatytułowane „Doręczenia elektroniczne”, które odbędą się 26 i 29 czerwca 2020 roku w godz. od 10:00 do 12:00 (tematyka tożsama).

W toku prac parlamentarnych znajduje się rządowy projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych. Ustawa zawiera rozwiązania, które istotnie zmienią zasady funkcjonowania administracji publicznej.  Projekt ten określa bowiem całkowicie nowe zasady doręczania korespondencji, wprowadza do porządku prawnego instytucję publicznej usługi rejestrowanego doręczenia elektronicznego i publicznej usługi hybrydowej oraz oficjalną bazę adresów elektronicznych. Dodatkowo projektodawcy przewidzieli zmianę szeregu ustaw, w tym np. Kodeksu postępowania administracyjnego w zakresie doręczania korespondencji.

Dlatego też, Związek Powiatów Polskich przygotował prezentację projektu ustawy o doręczeniach elektronicznych, dedykowaną powiatom członkowskim. W toku spotkania nasz ekspert zaakcentuje podstawowe zmiany i omówi zagadnienia najistotniejsze z punktu widzenia pracy urzędnika.

W konferencji mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów/miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie: https://zpp.pl/szkolenia

Na zgłoszenia oczekujemy do 25 czerwca 2020 roku.

Po upływie tego terminu zarejestrowane osoby otrzymają mailowo szczegóły techniczne dotyczące wzięcia udziału w szkoleniu.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej szczegółów w poniżej załączonych plikach.


Załączniki