Aktualności

16 października 2020

Ustawa o działalności pożytku publicznego i wolontariacie w praktyce działania JST - szkolenia ZPP

fot. pixabay.com

Związek Powiatów Polskich zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń online dla pracowników JST zatytułowany „Ustawa o działalności pożytku publicznego i wolontariacie w praktyce działania jednostek samorządu terytorialnego", które odbędą się przy wykorzystaniu platformy Microsoft Teams.

Cykl ten będzie składał się z czterech spotkań w ramach następujących bloków tematycznych:

 1. „Praktyczne aspekty zlecania zadań organizacjom pozarządowym” – 30 października br.
  (zgłoszenia do 28 października br.)
 2. „Korzystanie z pracy wolontariuszy w jednostkach samorządu terytorialnego” – 6 listopada br. z przyczyn losowych szkolenie zostało przesunięte na 27 listopada br.
  (zgłoszenia do 4 listopada br.)
 3. „Program współpracy z organizacjami pozarządowymi i funkcjonowanie samorządowych rad pożytku publicznego” – 20 listopada br.
  (zgłoszenia do 18 listopada br.)
 4. „Inicjatywa lokalna – najczęściej popełniane błędy” – 4 grudnia br.
  (zgłoszenia do 2 grudnia br.)

Szkolenia rozpoczynają się o godz. 8:30 i trwają ok. 1,5-2 godz.

W szkoleniach mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów/miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie: https://zpp.pl/szkolenia

Po upływie poszczególnych terminów rejestracji, osoby otrzymają mailowo szczegóły techniczne dotyczące wzięcia udziału w szkoleniu.

 


Załączniki