Aktualności

19 listopada 2021

"Zasady ustalania diet radnych i wynagrodzeń pracowników samorządowych zatrudnionych na podstawie wyboru" - bezpłatne szkolenie ZPP już 24 listopada br.

1 listopada 2021 r. weszła w życie ustawa z dnia 17 września 2021 r. o zmianie ustawy o wynagrodzeniu osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe oraz niektórych innych ustaw. Artykułem 11 wprowadzono również zmiany w ustawie o pracownikach samorządowych, dotyczące zasad wynagradzania pracowników samorządowych pochodzących z wyboru, a artykułem 5 zmianę w ustawie o samorządzie powiatowym w zakresie ustalania diet radnych.

Przepisy te budzą wiele wątpliwości. W związku z powyższym ZPP zrealizuje szkolenie podczas którego omówione zostaną problemy związane z wdrożeniem tych przepisów.

Szkolenie odbędzie się 24 listopada br. w godz. 9:00-10:30.

W szkoleniu mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów/miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zainteresowanych  prosimy  o  uzupełnienie  elektronicznego formularza  znajdującego  się  na  stronie: https://zpp.pl/szkolenia.

Na zgłoszenia oczekujemy do 23 listopada 2021 roku do godz. 12:00
Po upływie tego terminu zarejestrowane osoby otrzymają mailowo szczegóły techniczne dotyczące wzięcia udziału w szkoleniu.

Więcej szczegółów w poniżej zamieszczonym zaproszeniu.


Załączniki