Aktualności

27 maja 2024

Innowacje wychodzą z cienia. Sieciowanie dla dobrej przyszłości społeczeństwa

Tegoroczne edycje Forum Inteligentnego Rozwoju zbliżają się wielkimi krokami. Pierwsze spotkanie już w czerwcu, a kolejne, jubileuszowe w listopadzie. Tradycyjnie organizatorzy skupią w jednym miejscu prawdziwych Liderów Inteligentnego Rozwoju. Nie zabraknie także licznych nowości i niespodzianek.

Rok 2024 dla Centrum Inteligentnego Rozwoju jest szczególny. Stawiając na ciągły rozwój postanowili zorganizować aż dwie edycje kongresu - wszystko po to, by nowatorskie pomysły i pionierskie rozwiązania mogły ponownie ujrzeć światło dzienne, a co za tym idzie, z sukcesem trafić na rynek i ułatwić nam codzienne życie.


Prestiż i medialny charakter wydarzenia

9. edycja Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się już 20 czerwca. Uczestnicy spotkają się w Gdańsku, a dokładnie w Olivia Star, w formule uroczystego bankietu, w trakcie którego nagrodzeni zostaną prawdziwi Liderzy Inteligentnego Rozwoju. 

Obecni poodczas tego wydarzenia będą rozmawiać o tym, co istotne tu i teraz oraz o tym, co będzie czekało nas w niedalekiej przyszłości. 

Uroczystą galę będzie moderował Maciej Kurzajewski, a transmisję kongresu online zapewnią największe media branżowe w Polsce – wśród nich Forbes.pl.

FIR to także idealne miejsce do wzajemnego sieciowania, które może być przepustką do nawiązania długofalowych współprac biznesowych. 


Świętuj jubileusz z Forum Inteligentnego Rozwoju

21 i 22 listopada będziemy świętować jubileusz Forum Inteligentnego Rozwoju. Gospodarzem dwudniowej, 10. Edycji kongresu będzie Uniejów. Wydarzenie poświęcone zostanie temu, co nowatorskie i innowacyjne. Wszystko to dzięki trzem specjalnym scenom, na których odbędą się wyjątkowe debaty z udziałem speakerów - innowatorów. Nagrodzeni zostaną także Ci, którzy dzięki swojej innowacyjnej działalności zasługują na rozgłos – zadba o niego bez wątpienia wyjątkowy prowadzący – Marcin Prokop.

Organizatorzy ponownie postawią również na szerokie sieciowanie. Uczestnicy będą mogli opowiedzieć o swoich nowatorskich rozwiązaniach i pomysłach.

Warto będzie również skorzystać z uroków Uniejowa, który oczywiście termami stoi.

 

Związek Powiatów Polskich jest patronem honorowym tego wydarzenia.

Bądźcie z nami w trakcie obu edycji wydarzenia. Chęć swojego uczestnictwa możecie zgłosić za pośrednictwem strony internetowej www.irforum.pl – liczba miejsc ograniczona!