Aktualności

30 sierpnia 2017

III edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2017, 19-20 października br., Siedlce

fotolia.pl

Europejskie Centrum Biznesu oraz Miasto Siedlce zapraszają do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2017, który odbędzie się 19-20 października 2017 r., w Siedlcach na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym przy ul. Żytnia 39.

W ramach tegorocznej edycji Szczytu organizatorzy chcą skoncentrować się na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. Pragną w ramach zaplanowanych debat przeprowadzić dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego) jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego.

Temat przewodni Szczytu: Państwo-Gospodarka-Bezpieczeństwo to wspólny mianownik dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez Prezydenta RP, Rząd i poszczególne resorty, a tym samym doskonały temat zapewniający niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję na wielu płaszczyznach.

Na zakończenie pierwszego dnia obrad tradycyjnie odbędzie się uroczysta Gala, podczas której zostaną wręczone Statuetki „Bursztyn Polskiej Gospodarki 2017”.

Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Związku Powiatów Polskich.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć tutaj.