Ustawa o ochronie ludności i obronie cywilnej
Czas
Zakończenie naboru za:
2 dni
Rozpoczęcie szkolenia za:
4 dni
Związek Powiatów Polskich
zaprasza na bezpłatne szkolenie online dedykowane pracownikom JST
"Ustawa o ochronie ludności i obronie cywilnej"
które odbędzie się 26 lutego 2025 roku.
Szkolenie potrwa od godz. 9:00 do godz. 14:00 (z przerwą o godz. 11:30-12:15)
1 stycznia 2025 r. weszła w życie ustawy o ochronie ludności i obronie cywilnej. Obecnie trwają prace nad projektami rozporządzeń do ustawy oraz programem ochrony ludności. Celem szkolenia jest przybliżenie pracownikom samorządowym nowych regulacji, w tym w kontekście funkcjonowania w systemie prawnym innych aktów prawnych dotyczących szeroko rozumianej ochrony ludności (w tym ustawy o zarządzaniu kryzysowym). Poza przedstawieniem nowego stanu prawnego, trenerzy odpowiedzą również na pytania jakie wpłynęły do Związku Powiatów Polskich od powiatów i miast na prawach powiatu.
W szkoleniu mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów/miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Na zgłoszenia oczekujemy do 24 lutego 2025 roku.
Po upływie tego terminu zarejestrowane osoby otrzymają mailowo szczegóły techniczne dotyczące wzięcia udziału w szkoleniu.